Zadov Hotel *** | Pobyty & Wellness | Šumava - Zadov

Obrázek bez názvu

Hotel Zadov

Hotel se nachází v nádherné šumavské přírodě v nadmořské výšce 1050 m, s překrásným výhledem na podhůří centrální Šumavy. Jeho poloha na svahu pod Churáňovským vrchem (1119 m. n. m.) uprostřed lyžařského areálu je naprosto ideální pro zimní sporty a nabízí nepřeberné množství možností pro pěší i cyklistické výlety. Hotel je samozřejmě celý nekuřácký.

Návštěvníkům je k dispozici placené parkoviště přímo u hotelu, sauna, tělocvična, taneční sál, dětske hřiště, trampolína, kulečník, stolní tenis, půjčovna lyží, kol i koloběžek a řada dalších služeb.

Pokoje jsou zrekonstruované, vybavené stylovým nábytkem z masivu s vlastním sociálním zařízením. V celém hotelu je bezplatný bezdrátový vysokorychlostní internet. Ubytovací kapacita je v případě potřeby pro velké akce i více jak 200 lůžek ve dvoulůžkových i třílůžkových  pokojích, dále rodinných apartmánech i několika vícelůžkovými pokoji s obývacím pokojem typu junior suite.

To nejlepší z hotelu
Hotel Zadovna první pohled
Luxusní ubytování v srdci Šumavy
Speciální nabídka
Aktuality
22.06.2020
Od dnešního dne můžete na ubytování v našem hotelu čerpat slevu/dotaci díky podpoře Jihočeské centrály cestovního ruchu. https://leto.jiznicechy.cz/ubytovani/sleva
08.12.2019
Máme pro Vás nové hotelové balíčky. Sezonní balíčky naleznete pod odkazem Hotelové balíčky.
01.12.2019
Hotel Zadov***+ se těší přízně více jak 800 fanoušků na facebooku. Děkujeme všem za přízeň!
Kamna výlet
Našepoloha
Sdílej své zážitky