Hotel ZADOV

vaše ubytování na Šumavě

.

Kvalitní ubytování v šumavské přírodě pro jednotlivce i rodiny s dětmi.

.

Hledáte zázemí pro aktivní dovolenou nebo relax a odpočinek na horách? Nevíte kam vyrazit na výlet s dětmi nebo jak si prostě užít nezapomenutelnou dovolenou v Čechách?

Obrázek bez názvu

Hotel Zadov

Hotel Zadov je tou správnou odpovědí na všechny vaše otázky. Hotel s dech beroucím výhledem se nachází uprostřed šumavských lesů v nadmořské výšce 1050 m. n. m. Ubytování přímo u sjezdovky a lyžařského areálu Zadov je skvělým výchozím bodem nejen pro zimní i letní rodinou dovolenou. Unikátní výhledy, okolní šumavská příroda, dostatek výletních cílů a dostupná infrastruktura dělá z hotelu Zadov místo, které stojí za to navštívit.

Přijeďte za námi pod horu Churáňov.

Střípky ze Zadova
Šumava a Zadovláska na první pohled

Přijeďte za námi a poznejte krásu šumavského Zadova na vlastní kůži. Těší se na vás majestátní lesy a nedotčená příroda Národního parku Šumava. Procházky panenskou přírodou, cyklovýlety, běžecké i sjezdové lyžování. To vše a mnohem víc je vám na dosah z pohodlí našeho hotelu na šumavském Zadově.

Ubytování v hotelu Zadovvaše ubytování v srdci Šumavy
Speciální nabídka

Mimo běžných pobytů jsem pro vás připravili i speciální balíčky hotelových služeb. Je libo s námi strávit bílé Vánoce na Šumavě nebo prožít Silvestr na horách? Neváhejte vybrat z uvedené nabídky zvýhodněných pobytů.

Aktuality
22.06.2020
Od dnešního dne můžete na ubytování v našem hotelu čerpat slevu/dotaci díky podpoře Jihočeské centrály cestovního ruchu. https://leto.jiznicechy.cz/ubytovani/sleva
08.12.2019
Máme pro Vás nové hotelové balíčky. Sezonní balíčky naleznete pod odkazem Hotelové balíčky.
01.12.2019
Hotel Zadov***+ se těší přízně více jak 800 fanoušků na facebooku. Děkujeme všem za přízeň!
Kamna výlet
Našepoloha
Sdílej své zážitky