Cenově výhodné ubytování na Šumavě – pobytové balíčky hotelu Zadov.

.

Pro váš větší komfort a dovolenou na horách bez starostí využijte nabídku našich pobytových balíčků.

Pobytové balíčky hotelu Zadov jsou koncipovány tak, aby se naši hosté mohli soustředit jen a výhradně na svůj prožitek z pobytu na horách a v přírodě. Všechnu starost o ubytování, stravování a doprovodné služby přenechá jednoduše nám a my se spolu se šumavskou přírodou postaráme o jeho jedinečný zážitek z pobytu u nás.

.

Tak nechte se hýčkat v srdci Šumavy.

Pobytový balíček hotelu Zadov je skvělým dárkem. Neváhejte udělat radost pobytem v horském hotelu uprostřed šumavských lesů.

.  

Pobytový balíček ušijeme na míru

Nemůžete si vybrat nebo se vám nehodí nabízený termín, a přesto byste rádi plný servis? Napište nám svou představu. Určitě se domluvíme.

13575 Kč
Aby záda nebolela

Aby záda nebolela

Jak se zbavit bolesti zad? Připravili jsme pro vás celý týden pro relaxaci a regeneraci vašich zad uprostřed překrásné Šumavy. Seznámíme vás s nutnou teo
6250 Kč
Dámská jízda

Dámská jízda

Dámská jízda na šumavském Zadově Přijeďte si odpočinout od všedních starostí a načerpejte energii v našem hotelu. . Balíček Dámská jízda na šumavském
6250 Kč
Romantika na Zadově

Romantika na Zadově

Romantika na šumavském Zadově Přijeďte si užít splečné chvíle a oslavit lásku na Šumavu Jedinečná, akční nabídka romantického pobytu na hotelu Zadov.