Pokoje

Ubytování na horách pro nezapomenutelnou dovolenou i pohodové chvíle s rodinou.

.

Pohodové ubytování na Šumavském Zadově. V našem hotelu nabízíme cenově přijatelné ubytování s dech beroucím výhledem, na který nezapomenete!

.

Přijeďte, rádi se o Vás postaráme.

Hotel Zadov pod šumavským Churáňovem nabízí ubytování ve více jak 60ti vybavených hotelových pokojích. Rádi byste prožili krásnou šumavskou dovolenou nebo přijeli jen na víkendový pobyt na horách?

Hotel Zadov se těší na vaši návštěvu. Pro kratší poznávací pobyty máme pro Vás připraveny dvoulůžkové pokoje typu standard. Rodinám s dětmi rádi nabídneme až čtyřlůžkové pokoje exklusive s nádherným výhledem do údolí. Náročnější klientelu jistě potěší naše pokoje typu de-luxe, které nabízíme v dvoulůžkové variantě.

Pro vaše pohodlí jsou na pokojích široká lůžka s dostatečně vysokými matracemi pro kvalitní spánek a odpočinek na horách. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a sociální zařízení. Součástí vybavení všech pokojů je bezdrátové Wi-Fi připojení a TV s českými i zahraničními kanály.

Domácí mazlíčci jsou vítáni. Hostům cestujícím se sportovním vybavením je k dispozici lyžárna či uschování kol. Součástí hotelové nabídky je i hotelové wellness.

Moderní hotelové pokoje

Moderní hotelové pokoje

V hotelu Zadov je pro hosty připraveno více jak 60 pokojů či rodinných apartmá zařízených s důrazem na pohodlí a kvalitu, která je pro horský hotel tradiční.

Všechny pokoje jsou vybaveny tak, aby našim hostům poskytly co největší komfort a očekávaný standard. Stylové vybavení pokojů a jejich příjemné barevné ladění vytváří příjemné prostředí pro váš pobyt na horách. 

Chvíle strávené v hotelu Zadov jsou příjemné a umožní vám plně zrelaxovat a načerpat nové síly.

Vyberte si z našich pokojů

Pokoje Standard

Pokoje Standard

Pokoje standard situované směrem do šumavského lesa nabízejí jedinečný relax a klid, který je na horách blahodárný. Pokoj s vlastním soci ... (více)
Romantické Pokoje

Romantické Pokoje

Naše 2 romantické pokoje hostům nabízí prostorné zázemí, komfortní vybavení a moderní design. Pokoje nabízí nepřekonatelný výhled na okolní kopc ... (více)
Pokoj de luxe

Pokoj de luxe

Rádi si užíváte maximální komfort a vybavení? Právě pro vás jsou pokoje typu de-luxe. Pokoj je vybaven velkoplošnou TV, apartním hotelový ... (více)