Pokoje

Ubytování

Naše moderní hotelové pokoje

Naše moderní hotelové pokoje

V našem hotelu je pro hosty přípraveno celkem 66 pokojů či apartmá zařízených s důrazem tradici a kvalitu, která je pro hotel typická. Všechny pokoje jsou vybaveny tak, aby našim hostům poskytly co největší pohodlí a očekávaný standard. Komfortní vybavení pokojů a jejich příjemné barevné ladění dohromady vytváří krásné prostředí, ideální pro relaxaci a načerpání nových sil.

Vyberte si z našich pokojů

Pokoje Standard

Pokoje Standard

Standardní dvoulůžkových pokojů hostům nabízí komfortní zázemí o rozloze přibližně 16 m2. V každém patře hotelu naleznete nevýhledové i výhledov ... (více)
Rodinné apartmá

Rodinné apartmá

Pro ty nejnáročnější hosty Hotel Slovan nabízí pět de luxe pokojů. Tyto dvoulůžkové pokoje vás příjemně překvapí svou rozlohou čítající ... (více)
Romantické Pokoje

Romantické Pokoje

Celkem 2 romantické pokoje hostům nabízí prostorné zázemí, komfortní vybavení a moderní design. Tato prostornější kategorie zahrnuje prostorné dv ... (více)
Pokoj de luxe

Pokoj de luxe

Pro ty kdo chtějí opravdu to nejlepší nabízíme pokoj de luxe. Který je určený pro ty, kdo si chtějí vychutnat jedinečný výhled z hotelu Zadov. ... (více)
Pokoje Exclusive

Pokoje Exclusive

Pokoje Exclusive: Překrásný jedinečný výhled  LED zobrazovací zařízení připojení na vysokorychlostní internet s wi-fi na pokoji i ve veřejn ... (více)