Pobyty pro skupiny

.

Zajistíme bezproblémový servis pro skupinový pobyt na Šumavě v lokalitě Zadov - Churáňov.

.

Dostatečná ubytovací kapacita a vybavenost hotelu umožňuje komfortně pohostit větší skupiny návštěvníků Železné Rudy a šumavského Špičáku.

Hotel Zadov je vhodným místem pro pořádání skupinových pobytů všech druhů. Prostory a vybavení hotelu umožňují uspořádat rodinná i jiná setkání a oslavy, sportovně výukové lekce, školní akce i zájezdy různých zájmových spolků. Pro komfortní pobyt vaší skupiny sestavíme itinerář pobytu na míru. Vše doladíme vzájemnou diskusí a potvrzením dojednaného, aby váš pobyt proběhl k maximální spokojenosti. Nebojte sdělit nám vaši představu. Uděláme maximum, abyste si společně užili Šumavu.

Rodinné oslavy a jiná setkání

Rodinné oslavy a jiná setkání

Krásné prostředí Šumavy, komfortní ubytování, hotelové restaurace, dostatek společenských prostor a kvalitní gastronomie přímo vybízí k uspořádání narozeninových, svatebních či jiných rodinných oslav či setkání.

Zařídíme pro Vás, cokoli si budete přát - květinová výzdoba, hudební doprovod, servírované menu či rautový systém. Chuťovky, chlebíčky, čokoládová fontána. Tradiční i netradiční řešení. Na základě Vašich preferencí a přání dokážeme obstarat vše, co na své oslavě budete chtít.

Více informací