O hotelu Zadov

O hotelu Zadov

Hotel Zadov se nachází v nádherné šumavské přírodě v nadmořské výšce 1050 m, s překrásným výhledem na podhůří centrální Šumavy. Jeho poloha na svahu pod Churáňovským vrchem (1118 m) uprostřed lyžařského areálu je naprosto ideální pro zimní sporty a nabízí nepřeberné množství možností pro pěší i cyklistické výlety.

Pokoje jsou zrekonstruované, vybavené stylovým nábytkem, vlastním sociálním zařízením, TV a SAT. V celém hotelu je bezplatný bezdrátový vysokorychlostní internet (100 Mb/s). Ubytovací kapacita je 185 lůžek ve dvoulůžkových, třílůžkových a rodinných čtyřlůžkových pokojích (dva dvoulůžkové pokoje se společnou chodbou a sociálním zařízením). Hotel disponuje i třemi vícelůžkovými pokoji s vlastním posezením (obývacím koutem).

Návštěvníkům je k dispozici parkoviště přímo u hotelu,taneční sál, dětské hřiště,kulečník,air hockey.

Speciální balíčky nabízíme i pro školy v přírodě a lyžařské kurzy.

Standardní hotelové služby zabezpečuje recepce hotelu.

Fotografie
Krásy Šumavy
O hotelu Zadov
O hotelu Zadov
O hotelu Zadov
Výhled.jpg
Dotaz
Jméno a příjmení
E-mail
Telefon
Vaše zpráva
Osobní údaj, který tímto budeme zpracovávat, je e-mailová adresa a telefonní číslo. Tyto údaje potřebujeme k tomu, abychom Vám mohli odpovědět na dotaz, který nám položíte pomocí tohoto formuláře. E-mailovou adresu budeme zpracovávat po dobu 3 měsíců. Poté bude z databáze automaticky odstraněna.