A záda vás přestanou bolet

Stop bolesti zad.

Využijte prodloužený víkend pro relaxaci a regeneraci vašich zad v srdci Šumavy.

Každý den pobytu vás čeká odborná teoretická část, nezbytná pro pochopení metody a správné provedení cviků. Dopolední a podvečerní skupinové lekce SM Systému vám pomůžou procvičit teoretické ponatky a naučit se správné provádění cviků.

V ceně programu je samozřejmě zahrnuto ubytování s polopenzí (snídaně formou švédských stolů a večeře samoobslužný bufet s výběrem jídel).

Prodloužený víkend s programem SM systém na hotelu Zadov.

Přijeďte ulevit svým zádům v termínu:

  • 7.4.-10.4.2023 (pátek až pondělí)
  • 5.5. - 8.5.2023 (pátek až pondělí)  

Program je určen pro všechny ty, kteří se rozhodli zatočit s bolestmi zad jednou provždy. Nejedná se o zázrak na počkání, ale o účinný návod, jak tělo zbavit špatných pohybových návyků a opět ho vrátit do rovnováhy. Naučíme Vás 12 základních cviků SM systému, které využijete pro domácí cvičení. Tyto cviky, jsou rozděleny do 2 kategorií, a to na 6 cviků ve stoje a 6 cviků na židličce (pro osoby, pro které je cvičení ve stoje náročné či bolestivé). Součástí programu jsou večerní přednášky na téma základní principy metody, aplikace a použitelnost SM Systému u jednotlivých zdravotních potíži pod vedením certifikovaného lektora z pohybových center STOP BOLESTI ZAD. Program jsme navrhli tak, aby jste měli dostatek času na procházky a výlety po okolí, a mohli tak regenerovat tělo i mysl zároveň.

Přijeďte a dejte sbohem bolesti zad.

Další informace viz níže uvedený odkaz.

Odkazvikend.stopbolestizad.cz